Je libo permanentku či vstupenky

Posted 19 září By Jiří Gottlieber41. ročník, AktualityTagged vstupenkyNo Comments

Je libo permanentku či vstupenky

Divadelní přátelé, máme pro vás jednoduchý návod, jak si zajistit, aby vám na 41. ročníku nic neuniklo.

Divadelní přátelé, máme pro vás jednoduchý návod, jak si zajistit, aby vám na 41. ročníku nic neuniklo.

Nepřenosná permanentka na Hlavní program

Pokud víte, že s námi chcete strávit celý festival, že takřka každý večer budete mít čas zajít si do divadla na skvělý divadelní zážitek, neváhejte a pořiďte si naší Nepřenosnou permanentku na Hlavní program za 480 Kč. Tu zakoupíte v pokladnách KD Crystal i Jiráskova divadla v předprodeji i na místě. Můžete učinit také rezervaci online či na telefonu +420 739 345 034.

Rezervovat online

 

S permanentkou ušetříte

Majitel permanentky ušetří více jak 40 % z celkového součtu cen vstupenek na jednotlivá představení z Hlavního programu.

Spalovač mrtvol do permanentky nepatří

Hlavní program čítá 7 představení – 6 večerních představení od 10. do 14. 10. (v pátek 13. 10. jsou dvě večerní představení) a 1 sobotní odpolední v salónku divadla. Do vstupenky nejsou zahrnuty představení označené jako Prolog (Spalovač mrtvol), Představení pro děti (Ošklivé káčátko), Dopolední představení pro školy a Doprovodný program.

Jeden člověk se stálým místem

Vstupenka je nepřenosná, to znamená, že na ní může chodit pouze jeden návštěvník.

Držitel permanentky má své stálé místo ve 4. resp. v 5. řadě, podle čísla sedadla, na níž si permanentku zakoupil.

Permanentka jako vzpomínka

Na prvním vámi navštíveném představení vám bude anonymní permanentka zakoupená v pokladně vyměněna za oficiální festivalovou permanentku. Ta je tvořena vaší fotografií, kterou vám v divadle během 5 vteřin vyhotovíme.

Jednotlivé vstupenky

Pokud si chcete zakoupit pouze jednotlivé vstupenky na představení, využijte již nyní rezervační systém Kultury Česká Lípa, která prodává vstupenky na Hlavní program a Prolog (Spalovač mrtvol). Stačí si v sekci Program na našich stránkách vybrat představení, rozkliknout jej a tlačítko Rezervovat online vás přesměruje na rezervační web. Můžete učinit také telefonickou rezervaci na telefonu +420 739 345 034.

Spalovač mrtvol v kině s V. Chramostovou a S. Milotou

Vstupenky na Doprovodný program (Spalovač mrtvol v kině) si zarezervujete i zakoupíte přes rezervační portál kina Crystal od 25. 9. zde nebo na pokladně kina Crystal od stejného data. K prodeji budou i na místě.

Předprodej v pokladně

Vstupenky a Nepřenosná permanentka na 41. ročník jsou v prodeji v KD Crystal. Pokladna v budově KD Crystal je otevřena každý všední den od 15 do 18 hodin.

Platba hotově

Pozor, platit můžete pouze hotově, jelikož kartou se dají platit pouze akce Kultury Česká Lípa. Českolipský divadelní podzim však pořádá DK Jirásek.

Vstupenky i permanentka na místě

Vstupenky lze zakoupit i přímo před představením v pokladně v Jiráskově divadle. Pokladna  se otevírá hodinu před představením.

 Předchozí  Všechny Další