24Říj

Z jednotlivých dnů / Listy a reporty

Průběžně jsme vás informovali o dění na festivalu prostřednictvím denních Listů podzimních, zpravodajství studentů Gymnázia Česká Lípa a formou rozhovorů s účinkujícími na i-noviny.cz. Podívejte se souhrně na jednotlivé příspěvky a odkazy.

19Zář

Je libo permanentku či vstupenky

Posted by41. ročník, AktualityTagged vstupenkyNo Comments

Divadelní přátelé, máme pro vás jednoduchý návod, jak si zajistit, aby vám na 41. ročníku nic neuniklo.

15Zář

Spalovač mrtvol je příběh člověka toužícího po výjimečnosti

Na inscenaci Spalovač mrtvol ostravského Divadla Petra Bezruče, který se stal prologem 41. Ročníku Českolipského divadelního podzimu, se podílela mladá dramaturgyně Kateřina Menclerová.

31Srp

Program i spot zveřejněny, lístky v předprodeji

Posted by41. ročník, AktualityTagged program, spotNo Comments

Dámy a pánové, jsme srdečně rádi, že vám můžeme představit kompletní program letošního 41. ročníku a videospot.

28Srp

Lukáš Illek: Smrt je smutná, patří však k našim životům

Posted by41. ročníkNo Comments

Divadelní klub Jirásek v rámci 41. ročníku Českolipského divadelního podzimu připravil divákům  překvapení v podobě představení Spalovače mrtvol, pozvání přijalo divadlo Petra Bezruče Ostrava.

Jedná se zatím o jediné odtajněné představení přehlídky, ke kterému se rozhodli herci DKJ natočit spot a oslovili pana Lukáše Illka, obchodního ředitele společnosti Memory Crystal s.r.o., která provozuje Krematorium zvířat Česká Lípa a požádali ho o spolupráci a zapůjčení prostor.

19Říj

Archiv Listů (40. ročník)

Stáhněte si, otevřete, pročtěte si – Rozhovory, reporáže, reakce diváků i souborů ze 40. ročníku Českolipského divadelního podzimu. Kompletní Listy ve formátu pdf.

  1. úterý
  2. středa
  3. čtvrtek
  4. pátek
  5. sobota
  6. neděle
19Říj

Den #3 se 40. Divadelním podzimem

Posted by40. ročník, AktualityTagged 40., reportážNo Comments

Třetí den bývá kritický. To se však nepotvrdilo na výročním Českolipském divadelním podzimu a svá výborná představení odehráli novoborští i kadaňští ochotníci.

13Říj

Dnes vyprodáno! Veroničin pokoj je plný

Posted by40. ročník, AktualityTagged 40.No Comments

Omlouváme se všem, kteří chtějí dnes zavítat během třetího dne Českolipského divadelního podzimu na představení Navenek Kadaň Veroničin pokoj, ale kapacita je naplněna.

13Říj

Den #2 se 40. Divadelním podzimem

Posted by40. ročník, AktualityTagged 40., reportážNo Comments

Druhý den výročního podzimu nabídla dramaturgie dopoledního i podvečerního programu českolipskému divákovi profesionální a především inspirativní představení. 

12Říj

Den #1 se 40. Divadelním podzimem

Posted by40. ročník, AktualityTagged 40., reportážNo Comments

Reportáž ze včerejšího dne výroční českolipské divadelní přehlídky. Na programu byly Treperendy, vernisáž výstavy, Dokonalá svatba.

11Říj

Důležitá informace pro držitele permanentek

Posted by40. ročník, AktualityTagged 40., permanentkaNo Comments

Prosíme všechny držitele permanentek, kteří se dnes chystají na Slavnostní zahájení, kterému předchází vernisáž výstavy 90 let DK Jirásek od 18:30, aby, pokud mohou, zavítali do divadla s lehčím předstihem. Ideálně počínaje časem 18:20.

Nepřenosnou vstupenku na celou přehlídku budou dnes (resp. kdykoli, kdy poprvé zavítají držitelé permanentky na program ČDP) muset její majitelé vyměnit ve foyer divadla u označeného pultu za kartu s vlastním portrétem, kterou na místě vyrobí fotografka, a s označením vlastního čísla řady a sedadla. Tím se vstupenka stane skutečně nepřenosnou.

Celá výroba permanentky zabere cca 1 minutu, ale v případě, že se dnes sejde všech 60 držitelů permanentek najednou, což můžeme očekávat, bude to nepříjemné jak pro držitele permanentek, tak i pro plánovaný začátek představení.

Srdečně děkujeme všem držitelům permanentek za pochopení a za důvěru, kterou nám při jejím nákupu dali.

S pozdravem
Organizační tým 40. ČDP

13Zář

Spot 40. ročníku je tu!

Posted by40. ročník, AktualityTagged 40., spot, videoNo Comments

31Srp

Loser(s) ve středu, Veroničin pokoj ve čtvrtek

Posted by40. ročník, AktualityTagged 40.No Comments

Srdečně se omlouváme za případné komplikace, ale omylem byla špatně zveřejněna data dvou představení – Veroničin pokoj a Loser(s).

15Srp

Výroční divadelní podzim představuje program

Posted by40. ročníkTagged 40.No Comments

Letošní rok slaví Českolipský divadelní podzim, nestarší divadelní přehlíka v regionu, 40 narozeniny. I proto pestrý divadelní program nabízí v pěti říjnových dnech tituly, u kterých se diváci rozhodně nebudou nudit. Předprodej na přehlídku je spuštěn od 16. srpna.

02Pro

Video z 39. ročníku ČDP

Posted by39. ročník, HistorieTagged 39. ČDP, videoNo Comments

Chcete se podívat na atmosféru letošního vydařeného 39. ročníku Českolipského divadelního podzimu ? Chcete? Tak se podívejte.

05Lis

Archiv Listů podzimních 2015

Z našich Listů se dozvíte vše potřebné. Rozhovory s účinkujícími, organizátory, reakce publika, reportáže z jednotlivých dnů i kreslené glosy Marka Douši k jednotlivým inscenacím. Stáhněte si atmosféru celého 39. ročníku do svého počítače či tabletu.

Listy podzimní 1 (úterý)

Listy podzimní 2 (středa)

Listy podzimní 3 (čtvrtek)

Listy podzimní 4 (pátek)

Listy podzimní 5 (sobota)

Listy podzimní 6 (neděle)

 

 

26Říj

Spot Homolka a divadlo #2

Posted by39. ročník, Aktuality, VideoTagged spotNo Comments

S laskavým nesvolením a s porušením všech autorských práv přinášíme pokračování spotu na 39. Českolipský divadelní podzim 2015 od tvůrčí skupiny Ecce Homo Kňak! Vychutnejte si závěrečný díl dvoudílné série o peripetiích Ludvy a starého Homolky s návštěvou divadla.

18Říj

Spot Homolka a divadlo #1

S laskavým nesvolením a s porušením všech autorských práv jsme požádali tvůrčí skupinu  Ecce Homo Kňak! o výrobu takové milé video upoutávky na Českolipský divadelní podzim. Přinášíme vám první díl z celkových dvou.

14Říj

Staň se součástí organizačního týmu

Organizační tým Českolipského divadelního podzimu shání do svých řad další dobrovolníky a divadelní nadšence, kteří mají zájem podílet se na chodu 39. ročníku přehlídky.

09Říj

Plakát s programem 39. ročníku

Plakát s programem opustil tiskárnu a začíná viset po České Lípě a okolí. Tvůrce designu je opět malaholka.

Program 39

 Předchozí  Všechny Další